Špičkové, škálovatelné platformy Unified Communications (UC)

Ericsson-LG

Proveďte změny ve své firemní komunikaci za pomoci UC systémů, které jsou určeny pro organizace všech velikostí.


Produkty a služby

Vše co potřebujete, aby Vaše komunikace pracovali pro Vás.

Ericsson-LG Enterprise – inovace ve světě komunikací

Jsme autorizovaným distributorem produktů iPECS značky Ericsson-LG pro ČR a SK.

Výhody

Udržení produktivity

Zjednodušte si pracovní postupy pomocí nástrojů pro spolupráci. Pomocí jednoduchého přihlašování začněte využívat funkci hot-desking. Sledujte klíčové ukazatele výkonnosti (KPI) pomocí komplexních analytických nástrojů. UC vám pomůže zefektivnit každý den.

Buďte mobilnější

Podporujte volnost Vašich zaměstnanců s BYOD kulturou (Přineste si své vlastní zařízení). Pomocí našich aplikací proměňte jakékoli zařízení v plnohodnotný stolní telefon. S námi můžete provozovat videokonference a hlasové hovory odkudkoli.

Komunikujte s jistotou


Spojte pohodlí a soulad. Vlastní bezpečnostní protokol spolu s koncovým šifrováním zajišťuje zvýšenou odolnost, která chrání vaše konverzace a přináší klid Vaší mysli.

Informace o produktech


iPECS eMG100

Nastal čas pro sjednocenou komunikaci (UC), transformační nástroj, který spojuje veškerou Vaši firemní komunikaci do jednoho místa. Představujeme Vám právě to řešení, které Vám pomůže lépe se spojit, zvýšit efektivitu a posunout Vaše podnikání na vyšší úroveň.

iPECS UCM

Špičkové řešení sjednocené komunikace (UC) pro velké podniky. Díky svým bezkonkurenčním funkcím, spolehlivosti a zabezpečení je ideální volbou pro všechny velké podniky.

iPECS UCP

Moderní modulární platforma UC, která spojuje nástroje pro komunikaci a spolupráci do jediného řešení. Tento jedinečný a cenově výhodný systém je ideální pro všechny malé a středně velké firmy.


V případě zájmu nás kontaktujte zde:

Petr Brhel
Product manager

tel.: +420 606 754 299

email: [email protected]